بیانیه وزارت ورزش در واکنش به مصاحبه وزیر بهداشت، لیگ در ابهام

به گزارش وبلاگ ملیسا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این وزارتخانه در بیانیه ای تاکید نمود: وزارت ورزش و جوانان ضمن تقدیر از کوشش های کادر درمانی کشور لازم می داند، با توجه به مصاحبه امروز وزیر بهداشت و درمان توضیحاتی ارائه کند.

بیانیه وزارت ورزش در واکنش به مصاحبه وزیر بهداشت، لیگ در ابهام

در بخشی از بیانیه وزارت ورزش آمده است؛

1- وزارت ورزش و جوانان در طول صد روز گذشته کاملاً براساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا عمل نموده است و همچنان هم براساس این مصوبات عمل می نماید، ضمن اینکه در همه این مدت با وزارت بهداشت و درمان همکاری و هماهنگی کامل داشته است و دارد و همچنان هم به این رویه ادامه می دهد.

2- مجوز بازگشایی باشگاه ها، اماکن ورزشی و تمرینات تیم های فوتبال حاضر در لیگ برتر و لیگ یک طبق بندهای 10 و 11 مصوبه بیستمین جلسه ستاد ملی کرونا در 99/2/27 که به ریاست رئیس جمهور برگزار گردید و نیز براساس ابلاغیه مورخ 99/2/31 آقای دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان صادر شده است که براساس آن آغاز تمرینات لیگ برتر و دسته یک از 99/3/1 و آغاز مسابقات از 99/3/22 بدون تماشاگر و براساس دستورالعمل لیگ فوتبال بلامانع اعلام شده است. البته این ابلاغیه مفاد دیگری نیز در خصوص بازگشایی اماکن ورزشی اعم از باشگاه های بدنسازی، استخرهای روباز و… نیز دارد که اطلاع رسانی شده است.

3- وزارت ورزش و جوانان در خصوص بازگشایی باشگاه ها و انجام لیگ های ورزشی خود را کاملاً تابع مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت و درمان می داند و هرگاه براساس اقتضائات و شرایط زمانی و مکانی مصوبات این ستاد تغییر کند، وزارت ورزش و جوانان نیز طبق آن در تصمیمات و برنامه ریزی های خود تجدید نظر نموده است و مطابق شرایط روز تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه وزارت ورزش در واکنش به مصاحبه وزیر بهداشت، لیگ در ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه وزارت ورزش در واکنش به مصاحبه وزیر بهداشت، لیگ در ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید