آغاز فعالیت 6 مرکز خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی

به گزارش وبلاگ ملیسا، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی از خرید حمایتی زعفران از طریق صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی با همکاری سازمان تعاون روستایی خبر داد و گفت: بر حسب خواسته صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی مراکز خرید حمایتی زعفران در تربت حیدریه، زاوه، تربت جام، رشتخوار، باخرز و مشهد بازگشایی شده و آماده فعالیت است.

آغاز فعالیت 6 مرکز خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی

ایرج ناصری مقدم در گفت وگو با وبلاگ ملیسا در خصوص شرایط خرید حمایتی زعفران در سال جاری اظهار کرد: در سال جاری مجری طرح خرید زعفران صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی است که سال جاری در جهت کمک به صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی برای خرید و انبار زعفران دستورات لازم به سازمان تعاون روستایی ابلاغ شده است.

وی افزود: به همین علت جلساتی تشکیل شد که در طی آن سازمان تعاون روستایی به عنوان مباشر با صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی قرارداد و تفاهم نامه ای را منعقد کرد.

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی ادامه داد: بازگشایی سایر مراکز خرید نیز طی هفته آینده در دستور کار قرار گرفته و باید از طریق صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی نهایی شده و به سازمان تعاون روستایی اعلام شود.

ناصری مقدم شرح داد: در حال حاضر زعفران در چهار دسته نگین به قیمت 20 میلیون و 500 هزار تومان، شبه نگین 16 میلیون، پوشال مرغوب 15 میلیون و 500 هزار تومان و پوشال معمولی به قیمت 13 میلیون و 500 هزار تومان خریداری می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز فعالیت 6 مرکز خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فعالیت 6 مرکز خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید