اظهارات مضحک فریبا نادری در خودشیفتگی شدید !

به گزارش وبلاگ ملیسا، خبرنگاران: ادعای عجیب فریبا نادری بازیگر زن مشهور تلویزیون و البته جنجالی این روزها درباره اینکه بعضی از بازیگران مشهور خارجی عمل می نمایند که قیافه شان شبیه او گردد نشان از خودشیفتگی توهمی او دارد!

اظهارات مضحک فریبا نادری در خودشیفتگی شدید !

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است. فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد. فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد.

فریبا نادری مدتی پیش افرادی از جامعه را که ماسک نمی زنند گاو خطاب کرد و همین باعث به وجود آمدن جنجال های بسیار زیادی شد. و مردم از ادبیات او به اسم یک بازیگر انتقاد کردند.

پولدارم : فریبا نادری از آن دسته بازیگران ثروتمند است که زندگی بسیار لوکسی دارد و در یکی از مصاحبه هایش گفته که ویلا و ماشین لوکس دارم و چیز عادیه. بعضی ثروت او را متعلق به شوهرش می دانند (این صحبت به این علت مطرح شده چونکه فریبا نادری از آن دسته بازیگران پولساز نیست که بگوییم به وسیله بازیگری ثروت زیادی کسب نموده باشد)

نقش جنجالی در سریال ستایش : فریبا نادری در سریال ستایش شبکه سه یک نقش بسیار منفی داشت و باعث شد که فحش بخورد ! این را خودش می گوید که مردم در صفحه شخصی اش به خاطر بالا کشیدن اموال حشمت فردوس (شخصیت داستان) به او فحش دادند و وقتی که او در فیلم فوت کرد بسیار شاد شدند !

فریبا نادری از وقتی که بیماری کرونا آمده به شمال رفته و بیشتر روزها را در ویلای شمالشان می گذراند. تصاویری که خودش از این ویلا منتشر نموده بسیار لاکچری است. ویلایی که حتی آسانسور دارد. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

منبع: رکنا

به "اظهارات مضحک فریبا نادری در خودشیفتگی شدید !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مضحک فریبا نادری در خودشیفتگی شدید !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید